LEGO City game

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 450,9 MB
  • Version 37.29.864
  • Dil Türkçe
  • Firma LEGO System
Tema olarak farklı bir yapıya sahip olan LEGO City game mobil oyununda şehrin düzenini sağlamaya çalışacaksınız.

Gelişen teknoloji sonucunda çocuklar mobil cihazları büyüklerden daha çok kullanmaya eğilimli hale geldiler bunun sonucu olarak da çocuklara özel bir çok mobil oyun ortaya çıktı. Bunlardan bir olarak karşımıza çıkan LEGO City game mobil oyunda şehir kahramanı olarak görev alacak ve şehrin düzenini sağlamaya çalışan bir kahraman olacaksınız. 

IOS cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz LEGO City game mobil oyunununda çocuklarınız renkli görsellerin tadını çıkartacaklar. Oyuncular, itfaiye araçları, polis arabaları, inşaat araçları, helikopterler, sahil botları, orman ATV'leri ve daha birçoğu da dahil olmak üzere LEGO City araçlarının kendi versiyonlarını oluşturabilirler. Oyun tamamen oyuncuların şekillendireceği şekilde ilerler. 

Çeşitli kombinasyonlar sayesinde farklı şehir planlamaları üzerine çalışmalar yapabilir ve yeni yeni binalar inşa edebilirsiniz. Oyunda çocuklarını farklı yönlere sev edecek sevimsiz reklamlar bulunmuyor bu çocuğun sağlığı açısından oldukça önemli bir unsurdur.

Gerçek hayatta olabilecek problemler karşısında farklı çözümler üretme kavramını kazanan çocuklarınız LEGO City game mobil oyunu ile farklı yetiler kazanarak kendilerini geliştirebilirsiniz. Rahatlıkla çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. 

LEGO City game indir
DİĞER SÜRÜMLER